CHUSTECZKI BAMBUSOWE KIESZONKOWE 8 x 8 szt. - ZUZII

6,49 zł
Brutto

CHUSTECZKI BAMBUSOWE KIESZONKOWE 8 x 8 szt.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Zwrot towaru

OPIS

Opakowanie zawiera 8 paczek 4 warstwowych chusteczek bambusowych.

Bambus stanowi doskonałe panaceum na komplikacje związane z nieżytem górnych dróg oddechowych. Delikatna, ale wytrzymała bibułka bambusowa nie wydziela pyłu, który bardzo często prowadzi do zaognienia stanów zapalnych, nie drażni i nie wchodzi w interakcje z błonami śluzowymi, wręcz przeciwnie – subtelnie je nawilża i powleka drogocenną substancją zwaną bamboo kun*.

Znakomicie wchłania wilgoć, przy czym pozostawia skórę przyjemnie chłodną i optymalnie natlenioną. Okazuje się, że aby zniwelować dobroczynne działanie bambusowej bibułki, należałoby blisko 100 razy wypłukać ją w czystej wodzie.

Produkt z natury wykazuje dobroczynne działanie na błony śluzowe człowieka, łagodzi stany zapalne, zwalcza bakterie, wirusy i grzyby jak również przyspiesza gojenie zmienionych chorobowo tkanek.

Dzięki temu, iż nasze wyroby z bambusa są wolne od nawozów, pestycydów, środków zapachowych, substancji wybielających na bazie chloru, bisfenolu A (B.P.A.) oraz wielu innych alergenów,  zmniejszają podrażnienia u osób o wrażliwej skórze jak i skłonnych do uczuleń.

Bambus stanowi doskonałe panaceum na komplikacje związane z nieżytem górnych dróg oddechowych.

5901122274063
2 Przedmioty

Specyficzne kody