Sposoby płatności

Odbiór osobisty i płatność przy odbiorze

Za zakupiony towar możesz zapłacić przy odbiorze przesyłki gdy ją dowieziemy sami lub gdy pojawisz się po jej odbiór w siedzibie naszego sklepu. Nie pobieramy opłaty za realizację zapłaty w tej formie płatności. Ta forma płatności pozwala nam też szybko zrealizować zamówienie bez oczekiwania na przekazanie środków.

Pobranie u kuriera

W przypadku dostawy kurierskiej możliwe jest opłacenie przesyłki bezpośrednio u kuriera. Za tą formę płatności pobierana jest dodatkowa, stała opłata w wysokości 6zł doliczana do kwoty przesyłki bez względu na wartość zamówienia. Ta forma płatności pozwala nam też szybko zrealizować zamówienie bez oczekiwania na przekazanie środków.

Przelew

Płatności za zamówienie można dokonać za pomocą zwykłego przelewu bankowego na konto:

BRE BANK SA 75 1140 2004 0000 3202 7479 4289

Nie pobieramy opłaty za realizację zapłaty w tej formie płatności.

Płatność internetowa/online

Płatności za zamówienie można dokonać bezpośrednio po dokonaniu zamówienia na naszej stronie w specjalnym formularzu płatności. Płatności internetowe są obsługiwane przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, wpisany pod numerem KRS 0000025237 do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sad Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego, numer NIP: 526-021-50-88.

Nie pobieramy opłaty za realizację zapłaty w tej formie płatności.